ایده مناسب برای راه اندازی کسب و کار در دوران شیوع کرونا

بسیاری از کسب و کارها تحت تاثیر ویروس کرونا قرار گرفته اند. ویروسی که بسیاری از کسب و کارها به نابودی کشانده است. تقاضا در بسیاری از محصولات کاهش چشمگیری پیدا کرده است. خرید و فروش کاهش یافته است. کسب و کارها با کاهش درامد مواجه شده اند و مدیران ناچار تعدیل نیرو کرده اند و کسب و کار خود را تعطیل کرده اند. در بهترین حالت مشاغلی که امکان دورکاری دارند به صورت کار در منزل به کار خود ادامه میدهند.

در این اوضاع نا بسامان  شما چه راه حلی برای نجات کسب و کارتان دارید. اگر قصد راه اندازی کسب و کار جدیدی داشتید و حالا به بن بست ۷ورده اید فکر میکنید برای شروع هر چه زودتر و گذر از بحران چه باید کرد؟

افراد موفق در بحران ها به فکر پیدا کردن بهترین راه حل برای مقابله با این مشکل است. از آنجا که بسیاری از محصولات در ایران به صورت فیزیکی هستند و معمولا بصورت رو در رو اقدام به خرید و فروش یا ارائه خدمات میشود درامد اکثر کسب و کارها درامدشان کاهش یافته است. اگر شما با یک مشاور کسب و کار جلسه ای بگذارید و از او راهنمایی بخواهید بهترین راه حل برای نجات کسب و کار شما را ساخت یک فروشگاه آنلاین و یا ارتقای آن عنوان میکند. حتی برای کسانی که میخواهند کسب و کاری را آغاز کنند نیز فروشگاه آنلاین برای ارائه محصولات و خدمات بهترین راه شروع کسب و کار در دوران شیوع کرونا میباشد.

شما اگر تولید کننده محصول و در دسته اول تولید محصول و یا فروشنده آن هستید داشتن فروشگاه اینترنتی در هر حالتی یک اقدام بسیار مهم برای فروش محصولاتتان است. بویژه در شرایط کنونی که اکثر کشورها قرنطینه و دورکاری را بعنوان بهترین راه برای کنترل شیوع کرونا عنوان کرده اند، طراحی سایت فروشگاه اینترنتی بسیار مهم و اساسی است. شما و یا کارمندانتان براحتی در منزل اقدام به بارگزاری محصولات و اطلاعات در سایت کنید. دیجیتال مارکتینگ میتواند در معرفی وبسایت و محصولات شما در فضای اینترنت کمک کند و فروش شما را افزایش چشمگیری دهد. فروش اینترنتی میتواند فروش شما را چندین برابر کند و کسب و کار شما را رونق دهد.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *