تکنیک های خطرناک سئوی کلاه سیاه را بشناسید

همانطور که در مقاله سئوی کلاه سیاه توضیح داده شد سئوی سایت میتواند از روشهای سئوی کلاه سیاه و کلاه سفید انجام گیرد. سئوی کلاه سیاه در زمان کمتری به نتیجه میرسد اما نتیجه پایدار نخواهد بود. از جمله تکنیک های خطرناک سئوی کلاه سیاه میتوان به موارد زیر اشاره کرد که توسط سئو ادمین برای شما عزیزان آماده شده است.

در واقع عدم پیروی از قوانین گوگل و زیر پا گذاشتن این قوانین را سئوی کلاه سیاه میگویند که میتواند برای سایتها بسیار خطرناک باشد. از جمله اینها موارد زیر هستند:

روشهای خطرناک سئوی کلاه سیاه

  1. محتوای کپی شده

یکی از بدترین تکنیکهای کلاه سیاه استفاده از محتوای کپی شده سایر سایتهاست. الگوریتم پاندای گوگل قادر است این سایتها و مقالات کپی شده را تشخیص دهد و سایت کپی کننده را از اعتبار بیندازد و آن را از نتایج گوگل حذف کند.

  1. محتوای پنهان شده

از دیگر روشهای کلاه سیاه که معمولا در سایتهایی وجود دارد که با محتوای ضعیف و یا نامرتبط در یک سری از کلمات کلیدی بالا می آیند. این سایتها از روش محتوای پنهان شده استفاده میکنند. گوگل به سرعت توانایی تشخیص و جریمه این سایتها را دارد.

  1. تکرار کلمه کلیدی

تکرار بی رویه کلمه کلیدی یکی از روشهای اسپم و کلاه سیاه است که منجر میشود که گوگل به سایت شما شک کند و آن را جریمه کند.

  1. تکرار کلمه کلیدی در عنوان

برخی اقدام به تکرار کلمه کلیدی و معنای آن به صورت هنجار شکن در عنوان محتوای خود میکنند. این روش هم موجب خستگی و دید بد کاربر واقعی میشود و هم گوگل و ربات های آن به سایت شما شک میکند.

  1. خرید لینک

از دیگر روشهای بالا آوردن سایت به روش اسپمینگ خرید لینک است. این خرید ها میتواند به صورت دائمی و یا ماهیانه صورت بگیرد. الگوریتم پنگوئن بک لینک های خریداری شده را تشخیص میدهد و سایت شما را جریمه میکند.

  1. بهینه سازی بیش از حد

با بهینه سازی بیش از حد ممکن است سایت شما با سرعت بیشتری بالا بیاید اما گوگل به سرعت غیر طبیعی بودن آن را تشخیص میدهد و شما را جریمه میکند.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *