سئوی ارزان

سئوی ارزان یکی از چیزهایی است که افراد و کسب و کارهای کوچک برای شروع کار خود ترجیح میدهند. همان طور که میدانید گسترش و رشد کسب و کارها نیاز به صرف هزینه های بسیاری دارد. افزایش تعداد کارمندان، خرید یا اجاره دفتر کار بزرگتر، دکوراسیون دفتر کار و به نمایش گذاشتن محصولات و کارهای بسیاری که همگی نیاز به صرف هزینه و وقت دارد. کاری که دیجیتال مارکتینگ انجام میدهد این است که کمک میکند که شما اگر قرار است در ۱۰ سال به موفقیتی در کسب و کار خود برسید، این مسیر و زمان را برای شما کوتاهتر میکند و شما در مدت زمان خیلی کمتری مثلا زیر ۵ سال به موفقیتهای بیشتری برسید. آیا ارزشش رو نداره که روی این موضوع سرمایه گذاری کنید؟

شروع سئو سرمایه اولیه اندک

اگر شما به تازگی کسب و کارتان را راه اندازی کرده اید شما میتوانید با یک دفتر کار کوچک و با تعداد کارمندان کمتری مارکتینگ خود را آغاز کنید. اولین گام طراحی سایت با اصول سئو است که بسیار مهم است. سپس میتوانید مارکتینگ خود را به یک متخصص سئو و سئوادمین متبحر بسپارید. شما میتوانید به دنبال سئوی ارزان برای کم کردن هزینه های خود باشید اما در نظر داشته باشید که یک متخصص سئوی حرفه ای که ارزش کار او را میدانند، به دلیل تخصص بالا و تجربه کاری بالا بهتر و با کیفیت بهتری میتواند و سایت شما را بالا بیاورد و افرادی که ادعای سئوی ارزان و بالا آوردن کلمات شما در کمترین زمان را میکنند، تجربه نشان داده است که مدتها با روشهای غیر اصولی و یا اسپمینگ روی سایت شما کار میکنند.

بعد از اینکه نتیجه ای حصول نشد و شما به ناچار به دنبال شخص دیگری برای سئوی سایت خود میگردید آنگاه سئوی سایت شما بسیار زمانبر تر و یا غیر قابل دسترس میشود و به دلیل جریمه هایی که گوگل متوجه سایت شما میکند شاید مجبور شوید که دامنه دیگری را برای شروع دوباره سئوی خود ثبت کنید. همه اینها یعنی به هدر رفتن هزینه، زمان و انرژی و عقب افتادن از رقبا. ضرب المثل انگلیسی در این رابطه هست که میگوید: « من آنقدر ثروتمند نیستم که کفش ارزان بخرم» اینها همه تجربه است که نشان میدهد چطور میشود موفق شد. هیچ ارزانی بی علت نیست. البته ما در سئو ادمین با تجربه بالا و صرف هزینه هایی تلاش کرده ایم که با بستر سازی مناسب وارد این حرفه شویم و سئوی سایت شما را حرفه ای انجام دهیم. همچنین برای کاهش هزینه های شما نیز طرحهایی داریم که با حداقل هزینه ها بتوانید کسب و کار خود را رشد دهید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *