لینک نوفالو

لینک نوفالو چیست؟ تاثیر لینک نوفالو در سئو

انواع لینکها در سئوی سایت

برای سئوی سایت از دو نوع لینک میتوان استفاده کرد:

  1. لینک فالو
  2. لینک نوفالو

البته انواع دیگر لینک وجود دارند اما مهم ترین آنها لینکهای فالو و نوفالو هستند که حتما نام آنها بیشتر به گوش شما خورده است. شما برای افزایش اعتبار سایت خود و بهینه سازی آن میتوانید از لینکهای فالو استفاده کنید. طبق تحقیقات سئو ادمین لینکهای فالو بخشی از اعتبار صفحه لینک دهنده را به صفحه مقصد میبخشد.

از این رو شما میتوانید با لینک گرفتن از صفحات با ارزش، سایت خود را محبوب کنید. اما درباره لینک فالو باید گفت گزارشات ضد و نقیضی در این باره وجود دارد. برخی از سئو ادمین ها و وبمستران بر این باورند که لینکهای نوفالو هم تاثیر خود را دارند و برخی نیز بر این باورند که این لینک ها هیچ گونه تاثیر مثبتی ندارند.

لینک های فالو معمولا توسط مدیر سایت ها و با اطلاع و در محتوا و یا سایدبارها قرار داده میشوند و دارای ارزش بالایی است در حالیکه لینکهای نوفالو از روش های انتشار لینک در صفحات و یا روشهای اسپمینگ نظیر نظرات اسپم به دست می آید که فاقد ارزش است.

کارشناسان گوگل اعلام کرده اند که لینکهای نوفالو تاثیری در سئوی سایت ندارند. اما برخی از کارشناسان سئو بر این باورند که لینکهای فالو هم تاثیر خود را دارند که از جمله آن میتوان به میزان محبوبیت لینکها و سیگنالهای محبوبیت نام برد. همچنین این لینکها اگر چه نوفالو هستند اما میتوانند منجر به بازدید بیشتر از صفحه مورد نظر شوند و ترافیک وروردی بالایی داشته باشند.

 

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *