طراحی سایت با اصول سئو

طراحی سایت با اصول سئو

همان طور که میدانید سئوی سایت از اصول جدا نشدنی طراحی سایت است. شما میتوانید یک سایت بسیار زیبا با گرافیکهای زیبا و نایاب طراحی کنید. جلوه های بصری سایت را هر چه زیباتر کنید و چشمان کاربران را به سایت زیبای خود خیره کنید. اما هر چقدر هم که سایت شما زیبا باشد تا وقتی که کاربران سایت شما را پیدا نکنند و وارد سایتتان شود هیچ فروشی اتفاق نمیفتد. پس باید کاربران سایت شما را ببینند، وارد سایت شما شوند، زیبایی سایت شما را ببینند، کار شما و خدمات شما را ببینند، نمونه کارهایتان را بررسی کنند و سپس از شما خرید کنند.

چطور با اصول سئو طراحی سایت انجام میشود؟

طراحی سایت سئو ادمین میتواند در این زمینه به شما کمک کند. همچنین طراحی سایت با اصول سئو از دیگر خدمات سئو ادمین است. در این نوع طراحی تلاش میشود طراحی سایت به گونه ای پیش رود که با اصول و ضوابط گوگل در هماهنگی کامل باشد. این امر بسیار شبیه طراحی معماری ساختمان است برای اینکه بتوان تایید دستور نقشه گرفت. همان طور که میدانید برای اینکه شهرداری به ساختمان شما مجوز بدهد باید اصولی را رعایت کنید و نمیتوانید برای زیبا تر شدن ساختمان هر کاری دوست دارید انجام دهید. در مورد طراحی سایت با اصول سئو هم دقیقا به همین شکل است. شما میتوانید سایت دلخواهتان را با رعایت اصول سئو انجام بدهید تا گوگل به شما اجازه بدهد که در نتایج گوگل دیده شوید.

دیده شدن در نتایج گوگل میتواند منجر به بازدید سایت شما، افزایش ترافیک سایت و در نتیجه افزایش فروش  شما شود. بنابراین یکی از اصول اولیه برای سئوی سایت طراحی سایت با اصول سئو است که میتواند بسیار کمک کننده باشد. چرا که اگر طراحی و ساختار سایت شما مطابق با اصول سئو نباشد سایت شما حتی با تلاشهای زیاد برای سئو شدن، در نتایج گوگل بالا نمی آید و کاربران نمیتوانند شما را پیدا کنند.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *