طراحی سایت شرکت معماری

 

شرکت های معماری زیادی در سطح ایران به وجود آمده اند. وابسته به این که کار آنها چقدر با کیفیت بوده و یا چطور تبلیغاتی داشته اند، بقا یا فنای خود را ترتیب داده اند. یکی از راههای تبلیغات شرکت های معماری از طریق سایت و دیجیتال مارکتینگ است. طراحی سایت شرکت معماری میتواند به معرفی آن کمک کند. داشتن یک سایت شرکت معماری میتواند علاوه بر معماری، نمونه کارهای شرکت را به نمایش درآورد که خود خالی از لطف نیست.

سایت طراحی معماری، طراحی نما و سایت طراحی دکوراسیون از جمله سایت هایی است که میتواند برای این شرکت ها طراحی شود. از آنجا که این رشته عکس های جذاب و دل نشینی دارد و همچنین موضوع آن عمومیت بیشتری دارد احتمال موفق شدن در تبلیغات آنلاین آن زیاد است.

ترکیب تبلیغات سنتی و مدرن

البته برخی از شرکت ها ترجیح میدهند تبلیغات خود را به صورت سنتی انجام دهند. یکی از بهترین نوع تبلیغات، تبلیغات دهان به دهان است. فکر کنید من کار طراحی دکوراسیون خود را به شرکتی سپرده ام. هر کسی که به منزل من می آید جویا میشود که چه کسی این کار زیبا را برای من انجام داده است. این تبلیغات بهترین نوع تبلیغ است که بسیار به کیفیت کار بستگی دارد و  موجب افزایش مشتریان یک شرکت میشود.

اما اشکال این تبلیغات این است که تعدا مشتریان محدود است. با قدم نهادن در دنیای آنلاین مشاهده میکنید که مشتریان شما نامحدود خواهند شد. ترکیب کیفیت خوب کار معماری و طراحی سایت معماری و تبلیغات آنلاین برابر است با گسترش روز افزون و رشد بسیار خوب کسب و کار معماری که میتواند منجر به افزایش درآمد باور نکردنی شود.

از دیگر مزایایی که طراحی سایت شرکت معماری دارد ارائه اطلاعات رایگان به مشتریان است. ممکن است مشتریان شما اطلاعاتی درباره معماری، دکوراسیون، طراحی داخلی، طراحی نما، ضوابط ساختمان و … نداشته باشند. شما میتوانید با ایجاد صفحه بلاگ در سایت معماری خود و منتشر کردن مقالات متعدد به مشتریان خود کمک کنید. که این موضوع با استراتژی درست میتواند به افزایش هر چه بیشتر مشتریان شما کمک کند.

صفحات طراحی سایت معماری

از جمله صفحاتی که شما میتوانید در سایت معماری خود راه اندازی کنید عبارت است از:

  1. معرفی شرکت معماری
  2. طراحی صفحه تماس با شرکت
  3. طراحی صفحه خدمات شرکت معماری
  4. طراحی صفحه نمونه کارها
  5. طراحی صفحه رزومه شرکت
  6. طراحی صفحه گالری عکسها
  7. طراحی صفحه تعرفه ها برای کمک به مشتریان

 

و هر صفحه ای که دوست دارید را میتوانید در طراحی سایت معماری دخیل کنید و یک سایت کامل داشته باشید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *