طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری با توجه به زیبایی و کاربری سایت خبری میتواند حائز اهمیت باشد. خبررسانی از گذشته تاکنون از جمله شغلهای فعال است. امروزه با ظهور سایت های خبری قدرتمند اخبار روز به سرعت منتشر میشود. از این رو افراد ترجیح میدهند به جای رفتن به دکه روزنامه فروشی و خرید روزنامه هایی که اخبار دیروز را منتشر کرده اند، به سایت های خبررسانی آنلاین سر بزنند که اخبار لحظه ای را دنبال کنند.

اینکه یک سایت پایگاه خبر رسانی چقدر موفق بوده است را میتوان با محاسبه میزان بازدید روزانه، باز منتشر شدن اخبار توسط کاربران، بازگشت کاربران، تبدیل شدن به برند و … مورد بررسی قرار داد.

چیزی که در ابتدا به آن نیاز دارید، نویسندگانی است که بتوانند به جمع آوری و نوشتن اخبار بپردازند. نکته دوم طراحی سایت خبری است که متناسب با محیط سایت خبری باشد. در طراحی سایت خبری ابتدا باید یک صفحه اصلی خوب طراحی کرد که بتواند تمام آنچه را که سایت خبری ارائه میدهد را نشان دهد. یعنی نوع و دسته بندی ها کاملا گویای نحوه کار سایت خبری باشد. طراحی خبرهای تکی نیز از جمله نکات مهم دیگر است که باید به خوبی طراحی شود و امکان قرار دادن عکس را نیز داشته باشد. ایجاد دسته بندی های مناسب در سایت خبری بسیار مهم است که باید با مشورت طراح سایت و کارفرما به خوبی تهیه شود.

توجه داشته باشید که سایتهای خبری باید تا حد ممکن ساده باشند. با توجه به اینکه چه خبری در سایت منتشر میشوداز رنگ بندی مناسب استفاده شود. اگر سایت خبری شما شامل اخبار با دسته بندی های گوناگون و متنوع است، باید دسته بندی کاملا مشخص باشد. منو ها به درستی طراحی شود. ما در سئو ادمین میتوانیم طراحی سایت خبری مناسب با موضوعات شما را برایتان انجام دهیم. برای سفارش با ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *