طراحی سایت شخصی

امروزه مزایای طراحی سایت شخصی موجب شده است که اکثر افراد اقدام به طراحی سایت شخصی برای معرفی خود و حرفه خود بنمایند. یکی از راههایی که از گذشته برای معرفی توانایی ها و مهارتهای فردی برای کمک به دیگران استفاده میشود، چاپ یک کارت ویزیت مناسب و معرفی شغل و توانایی های فرد است.

امروزه افراد ترجیح میدهند حرفه ای تر عمل کنند و یک وب سایت خوب طراحی کنند و در آن مثل شرکت ها به معرفی خود و توانایی های خود بپردازند. از دیگر مواردی که میتوان در یک سایت شخصی استفاده کرد امکان قرار دادن نمونه کارهای شخص است. شما میتوانید علاوه بر یک سایت شخصی، یک وب سایت خوب و پرمحتوا هم داشته باشید که اینها مکمل هم هستند. افراد با دانستن آدرس سایت شما به سایت شخصی شما مراجعه میکنند. شما را بهتر میشناسند. نمونه کارها و عکس های مربوط به کارهای شما به همراه توضیح کاملی از آن را مشاهده میکنند. به شما اعتماد میکنند و سپس با شما تماس میگیرند و پروژه های خود را به شما میسپارند.

افراد و مشتریان شما با ورود به سایت شما به حرفه ای بودن شما پی میبرند و به شما اعتماد میکنند.

مزایای طراحی سایت شخصی

داشتن یک سایت شخصی مزایای زیادی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. پیشگام بودن: شما با داشتن یک سایت شخصی نسبت به رقبایتان میتوانید یک گام جلوتر باشید.
  2. ارائه رزومه: شما میتوانید در وب سایت خود رزومه کاری و نمونه کارها و آثار خود را قرار دهید.
  3. بیشتر دیده شوید: همان طور که میدانید امروز همه از اینترنت استفاده میکنند. کسانی که به دنبال شما میگردند میتوانند شما را پیدا کنند؛ البته اگر در دسترس باشید.
  4. بستری برای بی نهایت اطلاعات: شما هر چه را که مربوط به خودتان و حوزه کسب و کارتان، علایق شخصی تان، یادداشت هایتان و … است را میتوانید در سایتتان قرار دهید. سایت شخصی شماست بستری است برای بی نهایت اطلاعاتی که شما دلتان میخواهد در آن قرار دهید.
  5. تبادل نظر با کاربران: شما میتوانید نظرات کاربران و مشتریان را درباره هر چیزی در سایتتان مشاهده کنید و به آن پاسخ دهید. مطمئنا شنیدن نظرات دیگران راهی برای رشد و پیشرفت هر چه بیشتر شماست.

هزینه طراحی سایت شخصی

هزینه طراحی سایت شخصی با توجه به اینکه چه تعداد صفحه و چه امکاناتی میخواهید برای سایتتان داشته باشید متفاوت است. شما میتوانید تعرفه پایه طراحی سایت را در بخش تعرفه های سایت مشاهده کنید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *