آموزش صفر تا صد وردپرس

آموزش گام به گام وردپرس

آموزش صفر تا صد وردپرس دوره

آموزش صفر تا صد وردپرس از معدود دوره هایی است که به صورت آموزش وردپرس به صورت گام به گام و کامل پرداخته شده است. زمانی که برای اولین بار می خواستم طراحی سایت با وردپرس را یاد بگیرم و آن را نصب کنم یک دوره آموزشی به صورت لوح فشرده خریداری کرده بودم. این دوره آموزش وردپرس را روی لوکال هاست یاد داده بود و با آن آموزش میتوانستم یک یا چند متن در سایت وردپرسی ام که فقط خودم می توانستم آن را ببینم.

فکر می کردم همه چیز را بخوبی یاد گرفتم. می توانستم توی سایتم تصاویر بگذارم و سایت ها را لینک کنم. اما وقتی خواستم سایتم را آنلاین کنم و طراحی سایت وردپرسی شبیه سایتی که دوست داشتم انجام دهم، متوجه شدم که چیز زیادی بلد نیستم . زمان زیادی گذاشتم تا توانستم تک تک آیتم های وردپرس را شناسایی کنم. قالب های مختلف نصب کنم و آنها را تغییر دهم.

یاد گرفتم افزونه های مختلف را نصب و پیکربندی کنم. خیلی سعی و خطا کردم دهها سایت وردپرسی نصب و طراحی کردم و امروز می خواهم این راه را برای کسانی که به دنبال یادگیری طراحی سایت با وردپرس و آموزش صفر تا صد وردپرس هستند آموزش بدهم تا بتوانند سریع و بی نقص گام بردارند و سریع‌تر حرفه‌ای شوند.

من در این دوره آموزشی سعی کرده ام ایرادات و مشکلاتی که در هنگام نصب با وردپرس و کار با آن در این ۵ سال برایم پیش آمده بود و نمیدانستم با آنها چطور برخورد کنم و پس از تلاشها و جستجوها موفق به حل آنها شده ام را برای شما دوستان توضیح دهم تا وردپرس برای شما آسان تر شود. برای شروع یادگیری عناوینی که در دوره صفر تا صد وردپرس آموزش داده می شوند به صورت زیر است:

۱٫ انتخاب دامنه

انتخاب نام دامنه جزو مهمترین آیتم ها برای راه اندازی یک سایت اینترنتی است و برای انتخاب آن باید خوب فکر کنید.

۲٫ خرید دامنه و هاست

من به شما خرید دامنه و هاست را آموزش میدهم تا بتوانید از سایتهای مختلف دامنه و هاست خریداری کنید.

۳٫ نصب وردپرس روی هاست

معمولا در بسیاری از آموزشها، وردپرس روی لوکال هاست نصب میشود. اما این بار من قصد دارم نصب وردپرس روی خود هاست را به شما آموزش دهم تا واقعی تر و به درد بخور تر باشد.

۴٫ آشنایی با محیط وردپرس

شما برای یادگیری و طراحی سایت با وردپرس نیاز دارید که با محیط وردپرس آشنایی داشته باشید تا دستتان باز باشد و بتوانید کارهای زیادی در آن انجام دهید.

۵٫ نصب قالب و پلاگینها

استفاده از قالبها و پلاگین های مختلف میتواند امکانات زیادی را به سایت شما اضافه کند.

۶٫ تنظیمات سایت

۷٫ طراحی صفحات وب

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *